Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Matka-córka Indiana Dodać wysoka Fashion Gowns Out of Newspapers

Darlingcici's blog

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


darlingcici

Matka-córka Indiana Dodać wysoka Fashion Gowns Out of Newspapers

Senior portrety liceum nigdy nie może wyglądać tak samo dzięki out-of-the-box-myślenia matka i córka stock duetu z Indiana.
Marci Ralph i jej córka, Christy Maiquez, z Camby, Indiana, szukali sposobów na zwiększenie szumu o ich studio fotografii, kiedy Ralph postanowił działać na pomysł, że miała w jej głowie w ostatnim dziesięcioleciu.

                       

"Widziałem program mody w Chicago, że zrobił niekonwencjonalne materiały pokaz mody na cele charytatywne i pomyślałem:" O, mój Boże, muszę to zrobić "," Ralph, 51, powiedział ABC News. "Zawsze chciałem zbudować sukienkę gazety."
Ralph i Maiquez, 33, własna Marci i Christy fotografia, studio, która skupia się głównie na podjęcie starszych uczniów zdjęcia roku, tradycja Ralph nazywa "bardzo duży na Środkowym Zachodzie."
Duet zwerbował dwóch starszych modeli swoich "," dziewczyny, które pomagają rozpowszechniać informacje o studia do swoich przyjaciół, aby modele dla tego specjalnego projektu, który został zastrzelony we wtorek.
Ralph i Maiquez pracował bez wzoru dla sukienek prasowych skonstruowane, opierając się wyłącznie na inspiracji Pinterest utworzyć konspekt dla każdego z dwóch sukien. Pobiegli do ich pierwszy glitch początku wtorek rano, kiedy odkryli ich małe miasto nie sprzedaje wiele gazet.
"Pomyśleliśmy, możemy kupić tylko gazety, więc nie planować," Ralph. "Poszliśmy do naszych lokalnych aptekach, a oni mają się jak w jednej gazecie. Jeden z rodziców modelki mama zapisać gazety, więc zbawił nas. "
Ralph szacuje, że skończyło się około 50 gazet, aby zakończyć sukienki, które zostały wykonane z gazety i taśmę klejącą.
"Zbudowaliśmy sukienki prawo na dziewczyny, bo nie ma zamki lub cokolwiek," powiedziała. "Zaczęliśmy od kanału taping na stanik gazety, a następnie, gdy robi swoje Christi makijaż i włosy, Budowałem pociągów suknie na ziemi."


Głosuj (0)
darlingcici 12:16:24 30/07/2015 [Powrót] Komentuj